Hizmetlerimiz

Farklılık

Farklı ve modern tasarımlar üretmeyi seviyoruz. Kurumunuza en yakışır modern tasarım fikirlerimiz mutlaka var.

Yönetilebilirlik

Tasarımlarımızda kullandığımız içerik yönetim sistemimiz sayesinde kullanıcılarımız kendi sitelerini güncelleyebiliyor.

Hedefleme

Hedefine uygun tasarımlar bir kurum, işletme veya kişi için önemlidir. Başarılı bir tasarım ancak amacına uygun olursa işlevseldir.

Neler Yapıyoruz

services

2008 yılından bu yana kurum ve gerçek kişilere yönelik web tasarım, internet reklamcılığı ve web yayıncılığı hizmeti vermekteyiz. Designprise sahibi olduğu güçlü sunucu donanımları ve yüksek düzeyde iş birlikleri ile üstdüzey web hizmetleri vermeyi amaç edinerek kurulmuştur.

İşi yaşamının bir parçasını benimsemiş eğitimli kadrosu ile amacına uygun hedeflenmiş projelerde başarılı sonuçlar elde etme arzusunda olan Designprise müşterileri şu ana kadar hiç üzülmemiştir.


İletişime Geçin Veya Talep Gönderin


1

Web Tasarım Uygulama

Amacına uygun tasarladığımız web sitenizde tüm kontrolü size veririz. Türkçe yönetim panelli web siteleri ile kendi web sitenizin efendisi siz olun. Kimseye ihtiyaç duymadan tüm güncelleme ve kampanyalarınızı web sitenizden kendiniz yönetin.

2

Google Onaylı İnternet Reklamcılığı

Google Adwrods ile uyumlu olarak hazırladığımız web siteniz için yaptığımız pazar analizleri sonucunda web siteniz için doğru anahtar kelime seçimleri ve yüksek kalite puanları ile Google Adwords'te başarılı geri dönüşler almanız için var gücümüzle çalışırız.

3

Web Sitesi Optimizasyonu

Hizmet ve ürün satışlarınızı arttırabilmenin önemli bir yolu da organik internet arama sonuçlarında üst konumlarda yer almaktır. Designprise sunmuş olduğu optimizasyon hizmeti ile internet aramalarında daha üst konumlarda çıkabilmeniz için var gücü ile çalışır.

4

Kurumsal Sunucu Altyapısı

Güçlü bir web sunucusu ile yayında olan web siteleri diğer sitelere nazaran arama motorlarında da başarılı bir grafik çizmektedir. Ayrıca e-mailleriniz anında iletilir ve alınır. Bunun için Designprise 1 Gpbs /sn gücündeki sunucular kullanmaktadır.


"Ne yaparsanız yapın onun sanatçısı olun, sokak süpürgecisi de olsanız, onun Picasso'su olun."

Martin Luther King


 

İş Ortaklıklarımız

client
client
client
client
client
client